[laatste speeldag] [voorlaatste speeldag] [Klassement] [Eregallerij]




Er kan weer meegespeeld worden met de pronostiek. Iedereen kan meedoen. Vraag Willy Van den Steen of Maria De Schepper voor meer informatie.





laatste speeldag

speeldag 30 (1 mei 2022)

plaatsnaampuntendoelsaldo
1Matthijs Marc40
2Van den Steen Bart41
Van den Steen Willy
4Berckmans Dirk42
De Schepper Maria
Denijs Robbe
7Berckmoes Freddy43
Van Den Berghe Bram
Vanderhaeghen Lorenzo
10De Clercq Kristof44
Marchand Jérôme
Moerenhout Bart
Van Den Berghe Ronny
14Schepens Petrus45
15De Vliegher Pieterjan46
De Winne Ludwig
17De Vulder Dieter30
Evrard Sven
Uyttendaele Bram
20De Windt Tom31
Lammens Jelle
22Hermie Niels32
Moreels Tibo
24De Moor Elias35
Van Doorsselaere Maxime
26Sterlin Kevin38
27De Vulder Geert39
28Van Steenberge Laurens22
29Scheerlinck Christopher28
30Van Affelterre Thomas13




voorlaatste speeldag

speeldag 29 (23 & 24 apr 2022)

plaatsnaampuntendoelsaldo
1Vanderhaeghen Lorenzo60
2Scheerlinck Christopher62
3Cami Thomas63
4De Clercq Kristof64
Van Affelterre Thomas
6Van den Steen Bart65
7Berckmoes Freddy67
Evrard Sven
Uyttendaele Bram
10Van den Steen Willy68
11Berckmans Dirk69
De Schepper Maria
De Vulder Dieter
Hermie Niels
Marchand Jérôme
Moreels Tibo
17Matthijs Marc610
Van Den Berghe Ronny
19Van Den Berghe Bram611
20De Vulder Geert612
De Winne Ludwig
22Schepens Petrus613
23Lammens Jelle55
Moerenhout Bart
25De Moor Elias57
26De Windt Tom58
27Van Doorsselaere Maxime512
28Sterlin Kevin43
29Denijs Robbe47
Van de Perre Yannick




Klassement

plaatsnaampuntendoelsaldovorige positie
1Van den Steen Willy1101101
2De Schepper Maria1081492
3Van Den Berghe Bram1081573
4Van Den Berghe Ronny1081614
5Vanderhaeghen Lorenzo1061565
6Moerenhout Bart1051447
7Berckmoes Freddy1051488
8De Moor Elias1051786
9De Clercq Kristof1041689
10Van den Steen Bart10214010
11Schepens Petrus10216311
12Matthijs Marc10014112
13Hermie Niels9915413
14Evrard Sven9916614
15Sterlin Kevin9816815
16Moreels Tibo9714616
17Berckmans Dirk9718219
18De Vulder Geert9718217
19De Vulder Dieter9515620
20Scheerlinck Christopher9515618
21De Windt Tom9416822
22De Winne Ludwig9316223
23Cami Thomas9216721
24Uyttendaele Bram9114224
25Van Doorsselaere Maxime9116625
26Van de Perre Yannick8712426
27Van Affelterre Thomas8517627
28Van Steenberge Laurens8122728
29Berckmans Renzo7412329
30Denijs Robbe6910930
31Marchand Jérôme6711531
32Lammens Jelle6614632
33Berckmans Robin5713033
34Ritière Lothar5611434
35Duytschaever Robbe317435
36De Moor Maarten173236
37De Vliegher Pieterjan153037
38Van Heck Guus102338
39Standaert Andries61239
40Van Wesemael Arnout5740




Eregallerij

(*1) gemiddelde aantal punten van alle deelnemers voor die speeldag
(*2) gemiddeld doelsaldo van alle deelnemers voor die speeldag

SpeeldagWinnaarPuntenDoelsaldo(*1)(*2)
1 (4 & 5 sep 2021)Uyttendaele Bram41  
2 (10 & 11 & 12 sep 2021)Van Doorsselaere Maxime42  
3 (18 & 19 sep 2021)Berckmoes Freddy
Van Doorsselaere Maxime
Van Steenberge Laurens
41  
4 (25 & 26 sep 2021)Matthijs Marc67  
5 (2 & 3 okt 2021)Van den Steen Willy67  
6 (9 & 10 okt 2021)Matthijs Marc40  
7 (16 & 17 okt 2021)De Moor Elias58  
8 (23 & 24 okt 2021)Berckmoes Freddy511  
9 (30 & 31 okt 2021)Van den Steen Willy33  
10 (6 & 7 nov 2021)Van de Perre Yannick51  
11 (14 nov 2021)De Windt Tom40  
12 (20 & 21 nov 2021)Berckmans Renzo
De Clercq Kristof
45  
13 (27 & 28 nov 2021)De Vulder Geert43  
14 (4 & 5 dec 2021)De Vulder Geert
Van Affelterre Thomas
42  
15 (11 & 12 dec 2021)Sterlin Kevin50  
16 (18 & 19 dec 2021)Moerenhout Bart37  
17 (26 & 27 jan 2022)Matthijs Marc41  
19 (29 & 30 jan 2022)Ritière Lothar
Scheerlinck Christopher
50  
20 (5 & 6 feb 2022)Vanderhaeghen Lorenzo65  
21 (12 & 13 feb 2022)Cami Thomas
Uyttendaele Bram
50  
22 (19 & 20 feb 2022)Berckmoes Freddy
De Moor Elias
Van den Steen Willy
42  
23 (5 & 6 mrt 2022)Van de Perre Yannick41  
24 (12 & 13 mrt 2022)Van de Perre Yannick41  
25 (19 & 20 mrt 2022)Van den Steen Willy51  
26 (26 & 27 mrt 2022)Denijs Robbe51  
27 (2 & 3 apr 2022)Moerenhout Bart
Sterlin Kevin
32  
28 (9 & 10 apr 2022)De Moor Elias34  
18 (16 & 17 apr 2022)Van Den Berghe Ronny
Van Doorsselaere Maxime
Vanderhaeghen Lorenzo
50  
29 (23 & 24 apr 2022)Vanderhaeghen Lorenzo60  
30 (1 mei 2022)Matthijs Marc40  

gemiddelde aantal punten van alle deelnemers voor alle speeldagen:
gemiddeld doelsaldo van alle deelnemers voor alle speeldagen: