Seizoen 2020-2021

klik hier voor de printvriendelijke PDF-versie

1: 4 - 6 sep 2020 2: 12 & 13 sep 2020 3: 19 & 20 sep 2020 4: 26 & 27 sep 2020 5: 2 - 4 okt 2020
6: 10 & 11 okt 2020 7: 16 & 17 okt 2020 8: 24 & 25 okt 2020 9: 31 okt 2020 10: 6 - 8 nov 2020
11: 14 nov 2020 12: 20 - 22 nov 2020 13: 28 & 29 nov 2020 14: 5 & 6 dec 2020 15: 12 & 13 dec 2020
16: 19 & 20 dec 2020 17: 9 & 10 jan 2021 18: 16 & 17 jan 2021 19: 23 jan 2021 20: 30 & 31 jan 2021
21: 6 & 7 feb 2021 22: 20 & 21 feb 2021 23: 27 feb 2021 24: 5 & 7 mrt 2021 25: 13 mrt 2021
26: 20 & 21 mrt 2021 27: 27 mrt 2021 28: 10 apr 2021 29: 17 & 18 apr 2021 30: 24 & 25 apr 2021




Speeldag 1
14 mrt 202115u4 Prov - DF.C. Tenstar Melle1ste Ploeg... - ...
4 sep 202019u302 Res - FS.K. Wichelen AReserven... - ...
5 sep 202014u30U21 - Gew. - HV.C. Eendr. DeftingeU210 - 5
5 sep 202013uU12 - Gew. - OU12K. Voetbalclubs Sint-Gillis1 - 10
5 sep 202014uU10 - Gew. - ZS.K. AaigemU101 - 12
5 sep 202013uU8 - Gew. - TK.V.K. Ninove MCU86 - 11
5 sep 202012u30U7 - Gew. - YU7S.K. Verbr. Oostakker B11 - 6

Terug naar boven




Speeldag 2
13 sep 202015u4 Prov - D1ste PloegF.C. Dampoort Gent4 - 2
12 sep 202015u2 Res - FReservenK.V.V. S. Serskamp-Schellebelle B4 - 4
12 sep 202012uU21 - Gew. - HU21V.V. Volkegem B6 - 4
12 sep 202011u30U12 - Gew. - OK.S.C. Wilskracht Hofstade BU129 - 1
12 sep 202010uU10 - Gew. - ZU10K. St. S.V. Denderleeuw B2 - 5
12 sep 20209uU8 - Gew. - TU8K. Racing Club Bambrugge C7 - 10
12 sep 20209u30U7 - Gew. - YK.V.V. Laarne-KalkenU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 3
20 sep 202015u4 Prov - DKSC. De Schr. Moorsel1ste Ploeg0 - 3
19 sep 202015u2 Res - FS.K. OudegemReserven6 - 0
19 sep 202015uU21 - Gew. - HU21K. St. S.V. Denderleeuw2 - 2
19 sep 202013uU12 - Gew. - OU12F.C. Juventus Schoonaarde0 - 6
19 sep 20209uU10 - Gew. - ZS.K. Denderhoutem AU101 - 4
19 sep 20209uU8 - Gew. - TU8K. St. S.V. Denderleeuw B7 - 15
19 sep 202011uU7 - Gew. - YU7K.F.C. Heusden Sport A... - ...

Terug naar boven




Speeldag 4
27 sep 202015u4 Prov - D1ste PloegS.K. Wichelen4 - 2
26 sep 202015u2 Res - FReservenF.C.W. Gijzegemafgelast
11 nov 202010uU21 - Gew. - HV.C. Osta MeerbekeU21afgelast
26 sep 202011uU12 - Gew. - OS.K. Verbr. Oostakker BU123 - 4
26 sep 202012uU10 - Gew. - ZU10K.V.V. S. Serskamp-Schellebelle F7 - 4
21 okt 202018u15U8 - Gew. - TV.K. NederhasseltU8afgelast
27 sep 20209u30U7 - Gew. - YV.C. E. Houtem BU7afgelast

Terug naar boven




Speeldag 5
4 okt 2020 4 Prov - D1ste PloegBYE 
2 okt 202020u2 Res - FK.V. Cercle Melle BReserven1 - 1
3 okt 202015uU21 - Gew. - HU21K.S.K. Zingem5 - 1
3 okt 20209u30U12 - Gew. - OK.V.C. De Toekomst Borsbeke BU127 - 5
3 okt 202011u15U10 - Gew. - ZK. Racing Club BambruggeU102 - 8
3 okt 202012u30U8 - Gew. - TU8K.V. Eendracht Winnik B21 - 1
3 okt 202012uU7 - Gew. - YU7V.C. Zwijnaarde... - ...

Terug naar boven




Speeldag 6
11 okt 202015u4 Prov - D1ste PloegS.K. Merelbeke6 - 0
10 okt 202015u2 Res - FReservenK.V.C. Eendracht Nieuwerkerken1 - 1
10 okt 202016u30U21 - Gew. - HS.K. MunkzwalmU211 - 4
10 okt 202012u30U12 - Gew. - OU12F.C. Mere B1 - 12
10 okt 202011u15U10 - Gew. - ZF.C. Smetlede BU104 - 6
10 okt 202014uU8 - Gew. - TS.K. AaigemU80 - 13
10 okt 202013u30U7 - Gew. - YK.V.V.E. MassemenU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 7
17 okt 202015uU21 - Gew. - HU21V.C. E. Houtem... - ...
17 okt 20209u30U12 - Gew. - OE. St-Anna Bottelare BU123 - 1
17 okt 202012uU10 - Gew. - ZU10K.V.C. Eendracht Nieuwerkerken3 - 1
17 okt 202010uU8 - Gew. - TU8K. Racing Club Bambrugge B10 - 14
17 okt 20209u30U7 - Gew. - YU7E. St-Anna Bottelare A... - ...

Terug naar boven




Speeldag 8
24 okt 202012uU21 - Gew. - HU21V.C. Eendr. Deftinge... - ...
24 okt 202010uU12 - Gew. - OK. Voetbalclubs Sint-GillisU12afgelast
24 okt 20209uU10 - Gew. - ZU10S.K. Aaigem7 - 2
24 okt 202010uU8 - Gew. - TU8K.V.K. Ninove MCafgelast
24 okt 20209u30U7 - Gew. - YS.K. Verbr. Oostakker BU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 9
31 okt 202018uU21 - Gew. - HV.V. Volkegem BU21... - ...
31 okt 202012u30U12 - Gew. - OU12K.S.C. Wilskracht Hofstade B... - ...
31 okt 202011uU10 - Gew. - ZK. St. S.V. Denderleeuw BU10... - ...
31 okt 202011uU8 - Gew. - TK. Racing Club Bambrugge CU8... - ...
31 okt 202011u30U7 - Gew. - YU7K.V.V. Laarne-Kalken... - ...

Terug naar boven




Speeldag 10
7 nov 202015u30U21 - Gew. - HK. St. S.V. DenderleeuwU21... - ...
7 nov 20209u30U12 - Gew. - OF.C. Juventus SchoonaardeU12... - ...
7 nov 202010uU10 - Gew. - ZU10S.K. Denderhoutem A... - ...
7 nov 202010uU8 - Gew. - TK. St. S.V. Denderleeuw BU8... - ...
7 nov 20209u30U7 - Gew. - YK.F.C. Heusden Sport AU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 11
14 nov 202012uU21 - Gew. - HU21V.C. Osta Meerbeke... - ...
14 nov 20209uU12 - Gew. - OU12S.K. Verbr. Oostakker B... - ...
14 nov 202012u30U10 - Gew. - ZK.V.V. S. Serskamp-Schellebelle FU10... - ...
14 nov 20209u30U8 - Gew. - TU8V.K. Nederhasselt... - ...
14 nov 202010uU7 - Gew. - YU7V.C. E. Houtem B... - ...

Terug naar boven




Speeldag 12
20 nov 202019u30U21 - Gew. - HK.S.K. ZingemU21... - ...
21 nov 202013uU12 - Gew. - OU12K.V.C. De Toekomst Borsbeke B... - ...
21 nov 202012uU10 - Gew. - ZU10K. Racing Club Bambrugge... - ...
21 nov 20209u30U8 - Gew. - TK.V. Eendracht Winnik BU8... - ...
21 nov 202010uU7 - Gew. - YV.C. ZwijnaardeU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 13
28 nov 202012uU21 - Gew. - HU21S.K. Munkzwalm... - ...
28 nov 202013u30U12 - Gew. - OF.C. Mere BU12... - ...
28 nov 202012uU10 - Gew. - ZU10F.C. Smetlede B... - ...
28 nov 202010uU8 - Gew. - TU8S.K. Aaigem... - ...
28 nov 20209uU7 - Gew. - YU7K.V.V.E. Massemen... - ...

Terug naar boven




Speeldag 14
5 dec 202016u30U21 - Gew. - HV.C. E. HoutemU21... - ...
5 dec 202013uU12 - Gew. - OU12E. St-Anna Bottelare B... - ...
5 dec 202013u30U10 - Gew. - ZK.V.C. Eendracht NieuwerkerkenU10... - ...
5 dec 202012u30U8 - Gew. - TK. Racing Club Bambrugge BU8... - ...
5 dec 202010uU7 - Gew. - YE. St-Anna Bottelare AU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 15

Terug naar boven




Speeldag 16 - uitgesteld
6 feb 202115uU21 - Gew./2 - GU21K. St. S.V. Denderleeuw... - ...
6 feb 202112u30U12 - Gew./2 - XK. St. S.V. Denderleeuw BU12... - ...
6 feb 202112uU10 - Gew./2 - AEU10K.V.C. De Toekomst Borsbeke B... - ...
6 feb 2021 U8 - Gew./2 - ACU8BYE 
6 feb 202110uU7 - Gew./2 - RU7F.C. Tenstar Melle B... - ...

Terug naar boven




Speeldag 17 - uitgesteld
13 feb 202119u4 Prov - DV.C. E. Houtem B1ste Ploeg... - ...
13 feb 202115u2 Res - FReservenF.C. Smetlede B... - ...
12 feb 202119u30U21 - Gew./2 - GK.S.V. SottegemU21... - ...
13 feb 202113uU12 - Gew./2 - XU12Sportkring Aalst... - ...
13 feb 202110u15U10 - Gew./2 - AEF.C. Mere BU10... - ...
13 feb 202110uU8 - Gew./2 - ACK.V.V. S. Serskamp-SchellebelleU8... - ...
13 feb 202109u30U7 - Gew./2 - RF.C. Dynamo Klein-Gent BeerveldeU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 18 - uitgesteld
21 feb 202115u4 Prov - D1ste PloegF.C. Juventus Schoonaarde B... - ...
20 feb 202115u2 Res - FReservenK.V.V. Laarne-Kalken A... - ...
20 feb 202112uU21 - Gew./2 - GU21V.C. Osta Meerbeke... - ...
20 feb 202111uU12 - Gew./2 - XS.K. Denderhoutem BU12... - ...
20 feb 202111uU10 - Gew./2 - AESportkring Aalst BU10... - ...
20 feb 202110uU8 - Gew./2 - ACU8K. Racing Club Bambrugge C... - ...
20 feb 202110uU7 - Gew./2 - RU7Eendracht Moortsele B... - ...

Terug naar boven




Speeldag 19 - uitgesteld
27 feb 202120u4 Prov - DThor Kokerij-Meldert B1ste Ploeg... - ...
27 feb 202115u2 Res - FF.C. Smetlede BReserven... - ...
27 feb 202111uU21 - Gew./2 - GF.C. Kerksken-HaaltertU21... - ...
27 feb 202113uU12 - Gew./2 - XU12S.K. Erembodegem... - ...
27 feb 202112uU10 - Gew./2 - AEU10K. Racing Club Bambrugge... - ...
27 feb 202114uU8 - Gew./2 - ACS.K. AaigemU8... - ...
27 feb 202113uU7 - Gew./2 - RK.V.V. S. Serskamp-SchellebelleU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 20 - uitgesteld
7 mrt 202115u4 Prov - D1ste PloegE. St-Anna Bottelare B... - ...
5 mrt 202120u302 Res - FK.V.V.E. Massemen AReserven... - ...
6 mrt 202115uU21 - Gew./2 - GU21V.C. Eendr. Deftinge... - ...
6 mrt 202113uU12 - Gew./2 - XU12F.C. Kerksken-Haaltert... - ...
6 mrt 202114uU10 - Gew./2 - AES.K. AaigemU10... - ...
6 mrt 202110uU8 - Gew./2 - ACK.V.C. Jong Lede CU8... - ...
6 mrt 202112uU7 - Gew./2 - RU7K.V.V. Laarne-Kalken... - ...

Terug naar boven




Speeldag 21 - uitgesteld
14 mrt 202115u4 Prov - DF.C. Tenstar Melle1ste Ploeg... - ...
13 mrt 202115u2 Res - FReservenS.K. Munkzwalm... - ...
13 mrt 202116u30U21 - Gew./2 - GK. St. S.V. DenderleeuwU21... - ...
13 mrt 202114uU12 - Gew./2 - XF.C. Mere BU12... - ...
13 mrt 202111uU10 - Gew./2 - AEK.V.C. De Toekomst Borsbeke BU10... - ...
13 mrt 202112u30U8 - Gew./2 - ACU8F.C. Smetlede B... - ...
13 mrt 202110uU7 - Gew./2 - RF.C. Tenstar Melle BU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 22 - uitgesteld
20 mrt 202119u4 Prov - DK.V.V. S. Serskamp-Schellebelle B1ste Ploeg... - ...
20 mrt 202114u2 Res - FV.J. Baardegem BReserven... - ...
20 mrt 202115uU21 - Gew./2 - GU21K.S.V. Sottegem... - ...
20 mrt 202113uU12 - Gew./2 - XU12K.S.C. Wilskracht Hofstade B... - ...
20 mrt 202112uU10 - Gew./2 - AEU10F.C. Mere B... - ...
20 mrt 202110u30U8 - Gew./2 - ACK.V.C. Eendracht NieuwerkerkenU8... - ...
20 mrt 202110uU7 - Gew./2 - RU7F.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde... - ...

Terug naar boven




Speeldag 23 - uitgesteld
28 mrt 202115u4 Prov - D1ste PloegK.V.C. De Toekomst Borsbeke B... - ...
27 mrt 202115u2 Res - FReservenK.S.C. Wilskracht Hofstade A... - ...
27 mrt 202112u30U21 - Gew./2 - GV.C. Osta MeerbekeU21... - ...
27 mrt 202113uU12 - Gew./2 - XU12K. St. S.V. Denderleeuw B... - ...
27 mrt 202112uU10 - Gew./2 - AEU10Sportkring Aalst B... - ...
27 mrt 2021 U8 - Gew./2 - ACU8BYE 
27 mrt 202109u30U7 - Gew./2 - REendracht Moortsele BU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 24
11 apr 202115u4 Prov - D1ste PloegK.V.V.E. Massemen... - ...
10 apr 202115u2 Res - FF.C. Mere AReserven... - ...
10 apr 202115uU21 - Gew./2 - GU21F.C. Kerksken-Haaltert... - ...
10 apr 202111uU12 - Gew./2 - XSportkring AalstU12... - ...
10 apr 202110u45U10 - Gew./2 - AEK. Racing Club BambruggeU10... - ...
10 apr 202112uU8 - Gew./2 - ACU8K.V.V. S. Serskamp-Schellebelle... - ...
10 apr 202112uU7 - Gew./2 - RU7K.V.V. S. Serskamp-Schellebelle... - ...

Terug naar boven




Speeldag 25
17 apr 202115u2 Res - FReservenS.K. Erembodegem... - ...
17 apr 202114u30U21 - Gew./2 - GV.C. Eendr. DeftingeU21... - ...
17 apr 202113uU12 - Gew./2 - XU12S.K. Denderhoutem B... - ...
17 apr 202112uU10 - Gew./2 - AEU10S.K. Aaigem... - ...
17 apr 202111uU8 - Gew./2 - ACK. Racing Club Bambrugge CU8... - ...
17 apr 202109u30U7 - Gew./2 - RK.V.V. Laarne-KalkenU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 26
25 apr 202115u4 Prov - DVoorwaarts Gijzel-Oosterzele B1ste Ploeg... - ...
2 mei 202115u4 Prov - D1ste PloegK.V.C. Eendracht Nieuwerkerken... - ...
24 apr 202114u302 Res - FS.K. HerdersemReserven... - ...
30 apr 202119u2 Res - FK.V.V. Laarne-Kalken AReserven... - ...
24 apr 202115uU21 - Gew./2 - GU21K. St. S.V. Denderleeuw... - ...
24 apr 202113uU12 - Gew./2 - XS.K. ErembodegemU12... - ...
24 apr 202112uU10 - Gew./2 - AEU10K.V.C. De Toekomst Borsbeke B... - ...
24 apr 202110uU8 - Gew./2 - ACU8S.K. Aaigem... - ...
24 apr 202110uU7 - Gew./2 - RU7F.C. Tenstar Melle B... - ...

Terug naar boven




Speeldag 27
7 mei 202119u30U21 - Gew./2 - GK.S.V. SottegemU21... - ...
8 mei 202112u30U12 - Gew./2 - XF.C. Kerksken-HaaltertU12... - ...
8 mei 202110u15U10 - Gew./2 - AEF.C. Mere BU10... - ...
8 mei 202110uU8 - Gew./2 - ACU8K.V.C. Jong Lede C... - ...
8 mei 202109u30U7 - Gew./2 - RF.C. Dynamo Klein-Gent BeerveldeU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 28
15 mei 202115u2 Res - FReservenK.V.V.E. Massemen A... - ...
21 mei 202120u2 Res - FS.K. MunkzwalmReserven... - ...
15 mei 202115uU21 - Gew./2 - GU21V.C. Osta Meerbeke... - ...
15 mei 202113uU12 - Gew./2 - XU12F.C. Mere B... - ...
15 mei 202111uU10 - Gew./2 - AESportkring Aalst BU10... - ...
15 mei 202111u15U8 - Gew./2 - ACF.C. Smetlede BU8... - ...
15 mei 202110uU7 - Gew./2 - RU7Eendracht Moortsele B... - ...

Terug naar boven




Speeldag 29
29 mei 202114u302 Res - FReservenV.J. Baardegem B... - ...
29 mei 202111uU21 - Gew./2 - GF.C. Kerksken-HaaltertU21... - ...
29 mei 202111u30U12 - Gew./2 - XK.S.C. Wilskracht Hofstade BU12... - ...
29 mei 202112uU10 - Gew./2 - AEU10K. Racing Club Bambrugge... - ...
29 mei 202110uU8 - Gew./2 - ACU8K.V.C. Eendracht Nieuwerkerken... - ...
29 mei 202113uU7 - Gew./2 - RK.V.V. S. Serskamp-SchellebelleU7... - ...

Terug naar boven




Speeldag 30
5 jun 202115uU21 - Gew./2 - GU21V.C. Eendr. Deftinge... - ...
5 jun 2021 U8 - Gew./2 - ACU8BYE 
5 jun 202114uU10 - Gew./2 - AES.K. AaigemU10... - ...
5 jun 2021 U8 - Gew./2 - ACU8BYE 
5 jun 202110uU7 - Gew./2 - RU7K.V.V. Laarne-Kalken... - ...

Terug naar boven