[laatste speeldag] [voorlaatste speeldag] [Klassement] [Eregallerij]




Er kan weer meegespeeld worden met de pronostiek. Iedereen kan meedoen. Vraag Willy Van den Steen of Maria De Schepper voor meer informatie.





laatste speeldag

speeldag 23 (16 feb 2020)

plaatsnaampuntendoelsaldo
1Demeulenaere Rik40
2De Clercq Steven41
3Berckmans Robin43
Moreels Tibo
5Matthijs Marc44
Van den Steen Bart
7De Vulder Dieter45
8De Meyst Jeroen30
9Berckmans Renzo31
Berckmoes Freddy
De Windt Tom
Moerenhout Bart
13de Maesschalck Kris32
Hendrickx Wouter
Hermie Niels
Uyttendaele Bram
Vanderhaeghen Lorenzo
18Van den Steen Willy33
19De Vulder Geert34
20De Clercq Kristof 8335
De Winne Ludwig
22De Moor Elias39
23Schepens Petrus21
24De Moor Maarten22
25De Schepper Maria23
Lissens Joeri
27Berckmans Dirk24
Van Den Berghe Ronny
29Van Den Berghe Bram25
30De Kock Steven27
31Van Affelterre Thomas14




voorlaatste speeldag

speeldag 25 (8 mrt 2020)

plaatsnaampuntendoelsaldo
1De Meyst Jeroen51
Van den Steen Bart
3Berckmans Renzo52
Vanderhaeghen Lorenzo
5De Windt Tom53
Van Affelterre Thomas
7Berckmans Robin54
Berckmoes Freddy
Hermie Niels
Matthijs Marc
11Berckmans Dirk55
De Vulder Dieter
13De Vulder Geert55
14De Moor Elias40
Lissens Joeri
16Hendrickx Wouter41
17De Clercq Steven42
Moerenhout Bart
Schepens Petrus
Van den Steen Willy
21De Moor Maarten43
Demeulenaere Rik
Uyttendaele Bram
24De Schepper Maria44
De Winne Ludwig
Moreels Tibo
27Van Den Berghe Ronny45
28Van Den Berghe Bram46
29De Clercq Kristof 8333
30de Maesschalck Kris23




Klassement

plaatsnaampuntendoelsaldovorige positie
1Van den Steen Willy112871
2Uyttendaele Bram112952
3Van den Steen Bart109834
4De Clercq Kristof 831091163
5Berckmans Renzo1071245
6Berckmoes Freddy1051016
7Vanderhaeghen Lorenzo104977
8Moerenhout Bart103959
9De Moor Elias10317712
10De Schepper Maria102978
11Van Den Berghe Ronny10212410
12Van Den Berghe Bram10213111
13De Vulder Dieter10015315
14Schepens Petrus9810913
15Berckmans Dirk9812114
16Berckmans Robin9813719
17De Windt Tom977616
18De Vulder Geert9713418
19de Maesschalck Kris969820
20De Moor Maarten969917
21Matthijs Marc9610923
22Hermie Niels9611221
23De Meyst Jeroen958122
24Moreels Tibo9210425
25De Winne Ludwig9211224
26De Clercq Steven9010126
27Hendrickx Wouter8914227
28Lissens Joeri878128
29Demeulenaere Rik869430
30De Kock Steven849529
31Van Affelterre Thomas8011131
32Scarpitta Claudio7410032
33Rasschaert Gert-Jan7312433
34Timmermans Kenneth677434
35Timmermans Kevin667835
36Van den Broeck Bart577236
37Bultereys Gil4410037
38Van Wesemael Arnout369838
39Marchand Jrme355239
40Ibatullin Arslan205040
41De Langhe Maxim184741
42Van De Meersch Eduard82942
43Pitteurs Maarten51243
44Laleman Clint4044
45Van Steenberge Laurens3245




Eregallerij

(*1) gemiddelde aantal punten van alle deelnemers voor die speeldag
(*2) gemiddeld doelsaldo van alle deelnemers voor die speeldag

SpeeldagWinnaarPuntenDoelsaldo(*1)(*2)
1 (1 sep 2019)De Vulder Geert62  
2 (8 sep 2019)Moerenhout Bart50  
3 (15 sep 2019)Van den Broeck Bart63  
4 (22 sep 2019)de Maesschalck Kris52  
5 (29 sep 2019)De Meyst Jeroen
De Windt Tom
64  
6 (6 okt 2019)De Windt Tom
Vanderhaeghen Lorenzo
73  
7 (13 okt 2019)Scarpitta Claudio64  
8 (20 okt 2019)Vanderhaeghen Lorenzo61  
9 (27 okt 2019)Lissens Joeri57  
10 (3 nov 2019)De Clercq Kristof 83
Hendrickx Wouter
55  
11 (10 nov 2019)De Clercq Kristof 83
Rasschaert Gert-Jan
40  
12 (17 nov 2019)Timmermans Kenneth58  
13 (24 nov 2019)De Moor Maarten62  
14 (1 dec 2019) 2019)Uyttendaele Bram52  
15 (8 dec 2019)Timmermans Kenneth46  
16 (15 dec 2019)De Kock Steven40  
17 (5 jan 2020)De Windt Tom51  
18 (12 jan 2020)Hermie Niels61  
19 (19 jan 2020)Berckmans Renzo
Berckmoes Freddy
Schepens Petrus
Van den Steen Bart
51  
20 (26 jan 2020)De Meyst Jeroen
Van den Steen Willy
52  
21 (2 feb 2020)Vanderhaeghen Lorenzo71  
22 (9 feb 2020)Demeulenaere Rik
Uyttendaele Bram
41  
23 (16 feb 2020)Demeulenaere Rik40  
24 (1 mrt 2020)Demeulenaere Rik50  
25 (8 mrt 2020)De Meyst Jeroen
Van den Steen Bart
51  
26 (15 mrt 2020)     
27 (22 mrt 2020)     
28 (29 mrt 2020)     
29 (19 apr 2020)     
30 (26 apr 2020)     

gemiddelde aantal punten van alle deelnemers voor alle speeldagen:
gemiddeld doelsaldo van alle deelnemers voor alle speeldagen: