[laatste speeldag] [voorlaatste speeldag] [Klassement] [Eregallerij]




Er kan weer meegespeeld worden met de pronostiek. Iedereen kan meedoen. Vraag Willy Van den Steen of Maria De Schepper voor meer informatie.





laatste speeldag

speeldag 30 (29 apr 2018)

plaatsnaampuntendoelsaldo
1De Clercq Steven54
2Van den Steen Willy40
3Baeyens Kerim41
Lana
Moock Rik
Van den Broeck Bart
Van Op Den Bossche Geert
8Berckmoes Freddy42
De Clercq Kristof 83
Van Den Bossche Annie
Van den Steen Bart
12De Winne Ludwig43
13De Vulder Geert44
Moerenhout Bart
Quinteyn Gregory
16Vermeulen Jens45
17De Windt Tom46
Van Den Bossche Bram
19Matthijs Marc47
Van de Velde Maikel
21Uyttendaele Bram48
22Schepens Petrus31
Van Den Berghe Bram
24Baten Bart32
De Schepper Maria
Patho Willy
27De Clercq Kristof 8633
de Maesschalck Kris
De Vulder Dieter
30De Pauw Freddy35
31Renaer Micha‘l36




voorlaatste speeldag

speeldag 29 (22 apr 2018)

plaatsnaampuntendoelsaldo
1De Windt Tom61
2Berckmoes Freddy62
Van Den Bossche Annie
Van den Broeck Bart
5Lana64
Moock Rik
7Moerenhout Bart66
Van Den Bossche Bram
9Van den Steen Willy50
10Baeyens Kerim51
Van Den Berghe Bram
12Baten Bart52
De Pauw Freddy
De Schepper Maria
Patho Willy
Schepens Petrus
17De Clercq Kristof 8653
De Clercq Steven
Van den Steen Bart
20De Clercq Kristof 8354
De Vulder Geert
Quinteyn Gregory
Renaer Micha‘l
24De Vulder Dieter55
Van Op Den Bossche Geert
26Vermeulen Jens56
27Matthijs Marc58
Uyttendaele Bram
29Van de Velde Maikel59
30De Winne Ludwig43
31de Maesschalck Kris33




Klassement

plaatsnaampuntendoelsaldovorige positie
1Van den Steen Willy1631761
2Van den Steen Bart1541712
3Berckmoes Freddy1501703
4De Schepper Maria1492324
5Lana1492337
6De Clercq Kristof 861492515
7De Vulder Dieter1481956
8Van den Broeck Bart1482068
9Matthijs Marc1471919
10Quinteyn Gregory14519310
11Van de Velde Maikel14317811
12Uyttendaele Bram14324212
13De Vulder Geert14217213
14De Windt Tom14220614
15Van Op Den Bossche Geert14223815
16Van Den Bossche Bram14120716
17Moerenhout Bart14017718
18Van Den Berghe Bram14021817
19Vermeulen Jens14023519
20Patho Willy13818820
21De Clercq Steven13819224
22Baten Bart13819521
23Renaer Micha‘l13717522
24de Maesschalck Kris13722623
25De Winne Ludwig13725426
26Schepens Petrus13619025
27De Pauw Freddy13216527
28Baeyens Kerim13125128
29Van Den Bossche Annie12916430
30Haegeman Stijn12620129
31Peirlinck Koen12417031
32De Loy Jens12317532
33Moock Rik11920433
34De Clercq Kristof 836810034
35De Saeger Stijn5511635
36Audenaert Dave4911236
37Bombeke Kristof2837




Eregallerij

(*1) gemiddelde aantal punten van alle deelnemers voor die speeldag
(*2) gemiddeld doelsaldo van alle deelnemers voor die speeldag

SpeeldagWinnaarPuntenDoelsaldo(*1)(*2)
1 (2 & 3 sep 2017)De Winne Ludwig51  
2 (9 & 10 sep 2017)Quinteyn Gregory73  
3 (16 & 17 sep 2017)De Vulder Dieter68  
4 (23 & 24 sep 2017)De Windt Tom
Matthijs Marc
Peirlinck Koen
64  
5 (30 sep & 1 okt 2017)Van Den Bossche Annie61  
6 (7 & 8 okt 2017)Schepens Petrus53<  
7 (15 okt 2017)De Pauw Freddy611  
8 (21 & 22 okt 2017)Van den Steen Willy68  
9 (29 okt 2017)De Schepper Maria60  
10 (5 nov 2017)Haegeman Stijn
Renaer Michaël
Van den Steen Bart
73  
11 (11 & 12 nov 2017)Lana
Van Op Den Bossche Geert
40  
12 (18 & 19 nov 2017)Moerenhout Bart
Van Den Bossche Annie
Van Op Den Bossche Geert
61    
13 (25 & 26 nov 2017)De Vulder Geert54  
14 (2 & 3 dec 2017)Van den Steen Willy68  
15 (9 & 10 dec 2017)Van Op Den Bossche Geert728  
16 (16 & 17 dec 2017)Van den Steen Willy
Vermeulen Jens
64  
17 (6 & 7 jan 2018)De Pauw Freddy64  
18 (13 & 14 jan 2018)Uyttendaele Bram63  
19 (20 & 21 jan 2018)Moerenhout Bart
Van den Steen Bart
65  
20 (28 jan 2018)Peirlinck Koen60  
21 (3 & 4 feb 2018)Quinteyn Gregory
Van Den Bossche Annie
70  
22 (17 & 18 feb 2018)Berckmoes Freddy
De Loy Jens
Matthijs Marc
70  
23 (25 feb 2018)De Clercq Kristof 83
Van den Steen Bart
51  
24 (3 & 4 mrt 2018)Moock Rik79  
25 (11 mrt 2018)De Clercq Steven
Uyttendaele Bram
60  
26 (17 & 18 mrt 2018)Van den Steen Willy53  
27 (25 mrt 2018)Matthijs Marc61  
28 (14 & 15 apr 2018)Lana61  
29 (22 apr 2018)De Windt Tom61  
30 (29 apr 2018)De Clercq Steven54  

gemiddelde aantal punten van alle deelnemers voor alle speeldagen:
gemiddeld doelsaldo van alle deelnemers voor alle speeldagen: