[laatste speeldag] [voorlaatste speeldag] [Klassement] [Eregallerij]




Er kan weer meegespeeld worden met de pronostiek. Iedereen kan meedoen. Vraag Willy Van den Steen of Maria De Schepper voor meer informatie.





laatste speeldag

speeldag 28 (14 & 15 apr 2018)

plaatsnaampuntendoelsaldo
1Lana61
2De Vulder Geert51
Quinteyn Gregory
Renaer Micha‘l
5Van de Velde Maikel52
6De Windt Tom53
Schepens Petrus
Uyttendaele Bram
Van den Steen Bart
Vermeulen Jens
11Patho Willy55
Van den Steen Willy
13de Maesschalck Kris40
14De Vulder Dieter41
De Winne Ludwig
16De Pauw Freddy42
Matthijs Marc
Moock Rik
Van Op Den Bossche Geert
20Baten Bart43
Berckmoes Freddy
Van Den Bossche Annie
23Baeyens Kerim44
De Clercq Steven
Van den Broeck Bart
26Moerenhout Bart46
Van Den Berghe Bram
Van Den Bossche Bram
29De Schepper Maria47
30De Clercq Kristof 8648
31De Loy Jens411




voorlaatste speeldag

speeldag 27 (25 mrt 2018)

plaatsnaampuntendoelsaldo
1Matthijs Marc61
2de Maesschalck Kris62
3Van Den Bossche Bram66
4De Pauw Freddy50
De Vulder Geert
6De Winne Ludwig51
Moerenhout Bart
Quinteyn Gregory
Renaer Micha‘l
Uyttendaele Bram
11De Clercq Steven52
De Loy Jens
De Vulder Dieter
Patho Willy
15Baten Bart53
16De Windt Tom54
Lana
Vermeulen Jens
19Berckmoes Freddy55
Van den Steen Willy
21Van Den Berghe Bram56
Van Op Den Bossche Geert
23De Schepper Maria57
24De Clercq Kristof 8658
25Van den Steen Bart42
26Schepens Petrus43
27Moock Rik44
28Peirlinck Koen45
29Van den Broeck Bart46
30Van de Velde Maikel31
31Baeyens Kerim33
Van Den Bossche Annie




Klassement

plaatsnaampuntendoelsaldovorige positie
1Van den Steen Willy1541761
2Van den Steen Bart1451662
3De Schepper Maria1412283
4De Clercq Kristof 861412454
5Berckmoes Freddy1401665
6De Vulder Dieter1401876
7Lana1392289
8Matthijs Marc1381767
9Van den Broeck Bart1382038
10Quinteyn Gregory13618510
11Van de Velde Maikel13416211
12Uyttendaele Bram13422612
13De Vulder Geert13316414
14Van Op Den Bossche Geert13323213
15De Windt Tom13219917
16Van Den Berghe Bram13221615
17Van Den Bossche Bram13119516
18de Maesschalck Kris13122018
19Vermeulen Jens13122422
20Moerenhout Bart13016719
21Patho Willy13018423
22Baten Bart13019120
23Renaer Micha‘l12916525
24De Winne Ludwig12924824
25De Clercq Steven12818527
26Schepens Petrus12818728
27Haegeman Stijn12620121
28De Pauw Freddy12415829
29Peirlinck Koen12417026
30De Loy Jens12317530
31Baeyens Kerim12224931
32Van Den Bossche Annie11916032
33Moock Rik10919933
34De Clercq Kristof 83599434
35De Saeger Stijn5511635
36Audenaert Dave4911236
37Bombeke Kristof2837




Eregallerij

(*1) gemiddelde aantal punten van alle deelnemers voor die speeldag
(*2) gemiddeld doelsaldo van alle deelnemers voor die speeldag

SpeeldagWinnaarPuntenDoelsaldo(*1)(*2)
1 (2 & 3 sep 2017)De Winne Ludwig51  
2 (9 & 10 sep 2017)Quinteyn Gregory73  
3 (16 & 17 sep 2017)De Vulder Dieter68  
4 (23 & 24 sep 2017)De Windt Tom
Matthijs Marc
Peirlinck Koen
64  
5 (30 sep & 1 okt 2017)Van Den Bossche Annie61  
6 (7 & 8 okt 2017)Schepens Petrus53<  
7 (15 okt 2017)De Pauw Freddy611  
8 (21 & 22 okt 2017)Van den Steen Willy68  
9 (29 okt 2017)De Schepper Maria60  
10 (5 nov 2017)Haegeman Stijn
Renaer Michaël
Van den Steen Bart
73  
11 (11 & 12 nov 2017)Lana
Van Op Den Bossche Geert
40  
12 (18 & 19 nov 2017)Moerenhout Bart
Van Den Bossche Annie
Van Op Den Bossche Geert
61    
13 (25 & 26 nov 2017)De Vulder Geert54  
14 (2 & 3 dec 2017)Van den Steen Willy68  
15 (9 & 10 dec 2017)Van Op Den Bossche Geert728  
16 (16 & 17 dec 2017)Van den Steen Willy
Vermeulen Jens
64  
17 (6 & 7 jan 2018)De Pauw Freddy64  
18 (13 & 14 jan 2018)Uyttendaele Bram63  
19 (20 & 21 jan 2018)Moerenhout Bart
Van den Steen Bart
65  
20 (28 jan 2018)Peirlinck Koen60  
21 (3 & 4 feb 2018)Quinteyn Gregory
Van Den Bossche Annie
70  
22 (17 & 18 feb 2018)Berckmoes Freddy
De Loy Jens
Matthijs Marc
70  
23 (25 feb 2018)De Clercq Kristof 83
Van den Steen Bart
51  
24 (3 & 4 mrt 2018)Moock Rik79  
25 (11 mrt 2018)De Clercq Steven
Uyttendaele Bram
60  
26 (17 & 18 mrt 2018)Van den Steen Willy53  
27 (25 mrt 2018)Matthijs Marc61  
28 (14 & 15 apr 2018)Lana61  
29 (20 & 21 apr 2018)     

gemiddelde aantal punten van alle deelnemers voor alle speeldagen:
gemiddeld doelsaldo van alle deelnemers voor alle speeldagen: