[laatste speeldag] [voorlaatste speeldag] [Klassement] [Eregallerij]




Er kan weer meegespeeld worden met de pronostiek. Iedereen kan meedoen. Vraag Willy Van den Steen of Maria De Schepper voor meer informatie.





laatste speeldag

speeldag 22 (17 & 18 feb 2018)

plaatsnaampuntendoelsaldo
1Berckmoes Freddy70
De Loy Jens
Matthijs Marc
4Patho Willy71
5Renaer Micha‘l72
Schepens Petrus
Van de Velde Maikel
8De Vulder Geert73
Van den Steen Willy
10De Vulder Dieter74
De Windt Tom
Moerenhout Bart
Van den Steen Bart
14De Clercq Steven75
Lana
16Haegeman Stijn76
17Van Den Berghe Bram79
Van Den Bossche Bram
19Baeyens Kerim710
De Schepper Maria
21De Clercq Kristof 86711
22Peirlinck Koen60
23Moock Rik61
24Quinteyn Gregory64
25Van Op Den Bossche Geert65
26De Pauw Freddy66
Van Den Bossche Annie
Van den Broeck Bart
29De Winne Ludwig67
30Uyttendaele Bram68
31de Maesschalck Kris69
32Vermeulen Jens52
33De Clercq Kristof 8355
34Baten Bart56




voorlaatste speeldag

speeldag 14 (2 & 3 dec 2017)

plaatsnaampuntendoelsaldo
1Van den Steen Willy68
2Baten Bart56
de Maesschalck Kris
De Vulder Dieter
Van Den Bossche Annie
6Van den Steen Bart57
7Van de Velde Maikel42
8De Vulder Geert44
9Berckmoes Freddy46
De Pauw Freddy
Patho Willy
Quinteyn Gregory
13Schepens Petrus47
14De Windt Tom49
Haegeman Stijn
Matthijs Marc
Van Den Berghe Bram
18De Schepper Maria410
19De Clercq Kristof 86411
Uyttendaele Bram
Van den Broeck Bart
22Baeyens Kerim413
23Lana436
24Moerenhout Bart34
25Peirlinck Koen35
26Vermeulen Jens38
27Van Op Den Bossche Geert336
28De Winne Ludwig22
29Renaer Micha‘l26
30De Clercq Steven210
31Moock Rik16
32Audenaert Dave03




Klassement

plaatsnaampuntendoelsaldovorige positie
1Van den Steen Willy1141161
2Van den Steen Bart1071072
3Van den Broeck Bart1051333
4De Schepper Maria1041464
5De Clercq Kristof 861041585
6Berckmoes Freddy1031076
7De Vulder Dieter1031217
8Lana1031728
9Matthijs Marc1021149
10Van de Velde Maikel10010511
11Van Op Den Bossche Geert10017210
12De Windt Tom9912414
13Quinteyn Gregory9912712
14Haegeman Stijn9913715
15Peirlinck Koen9810513
16Uyttendaele Bram9815816
17De Vulder Geert9711020
18de Maesschalck Kris9715418
19Van Den Bossche Bram9612621
20Baten Bart9612917
21Vermeulen Jens9615619
22Renaer Micha‘l9510823
23De Clercq Steven9512524
24Van Den Berghe Bram9513925
25De Winne Ludwig9516822
26Moerenhout Bart9410826
27Patho Willy9311928
28De Pauw Freddy9210427
29Schepens Petrus9213129
30Baeyens Kerim9217130
31Van Den Bossche Annie909831
32De Loy Jens8910432
33Moock Rik7713033
34De Saeger Stijn5511634
35Audenaert Dave458435
36De Clercq Kristof 83333536
37Bombeke Kristof2837




Eregallerij

(*1) gemiddelde aantal punten van alle deelnemers voor die speeldag
(*2) gemiddeld doelsaldo van alle deelnemers voor die speeldag

SpeeldagWinnaarPuntenDoelsaldo(*1)(*2)
1 (2 & 3 sep 2017)De Winne Ludwig51  
2 (9 & 10 sep 2017)Quinteyn Gregory73  
3 (16 & 17 sep 2017)De Vulder Dieter68  
4 (23 & 24 sep 2017)De Windt Tom
Matthijs Marc
Peirlinck Koen
64  
5 (30 sep & 1 okt 2017)Van Den Bossche Annie61  
6 (7 & 8 okt 2017)Schepens Petrus53<  
7 (15 okt 2017)De Pauw Freddy611  
8 (21 & 22 okt 2017)Van den Steen Willy68  
9 (29 okt 2017)De Schepper Maria60  
10 (5 nov 2017)Haegeman Stijn
Renaer Michaël
Van den Steen Bart
73  
11 (11 & 12 nov 2017)Lana
Van Op Den Bossche Geert
40  
12 (18 & 19 nov 2017)Moerenhout Bart
Van Den Bossche Annie
Van Op Den Bossche Geert
61    
13 (25 & 26 nov 2017)De Vulder Geert54  
14 (2 & 3 dec 2017)Van den Steen Willy68  
15 (9 & 10 dec 2017)     
16 (16 & 17 dec 2017)Van den Steen Willy
Vermeulen Jens
64  
17 (6 & 7 jan 2018)De Pauw Freddy64  
18 (13 & 14 jan 2018)Uyttendaele Bram63  
19 (20 & 21 jan 2018)Moerenhout Bart
Van den Steen Bart
65  
20 (28 jan 2018)Peirlinck Koen60  
21 (3 & 4 feb 2018)Quinteyn Gregory
Van Den Bossche Annie
70  
22 (17 & 18 feb 2018)Berckmoes Freddy
De Loy Jens
Matthijs Marc
70  
23 (25 feb 2018)     

gemiddelde aantal punten van alle deelnemers voor alle speeldagen:
gemiddeld doelsaldo van alle deelnemers voor alle speeldagen: