Seizoen 2017-2018

klik hier voor de printvriendelijke PDF-versie

1: 2 & 3 sep 2017 2: 9 sep 2017 3: 16 & 17 sep 2017 4: 23 & 24 sep 2017 5: 30 sep 2017
6: 7 & 8 okt 2017 7: 14 & 15 okt 2017 8: 20, 21 & 22 okt 2017 9: 28 & 29 okt 2017 10: 4 & 5 nov 2017
11: 11 & 12 nov 2017 12: 18 & 19 nov 2017 13: 25 & 26 nov 2017 14: 2 & 3 dec 2017 15: 9 dec 2017
16: 16 & 17 dec 2017 17: 6 & 7 jan 2018 18: 13 & 14 jan 2018 19: 20 & 21 jan 2018 20: 27 & 28 jan 2018
21: 3 & 4 feb 2018 22: 17 & 18 feb 2018 23: 24 & 25 feb 2018 24: 3 & 4 mrt 2018 25: 10 & 11 mrt 2018
26: 17 & 18 mrt 2018 27: 24 & 25 mrt 2018 28: 14 & 15 apr 2018 29: 20 & 21 apr 2018 30: 28 & 29 apr 2018




Speeldag 1
3 sep 201715u4 Prov - C1ste PloegS.K. Opbrakel7 - 3
2 sep 201715u2 Res - KK.V. Eendracht Winnik BReserven2 - 3
2 sep 201714u30U17 - Gew. - PU17F.C. Mere B1 - 4
2 sep 201712uU12 - Gew. - RU12K.V.V. Laarne-Kalken B1 - 9
2 sep 201714uU9 - Gew. - VS.K. Aaigem BU9 A5 - 5
2 sep 2017 U9 - Gew. - ZU9 BBYE 
2 sep 201711u30U8 - Gew. - TK.V.V.E. Massemen BU80 - 10
2 sep 201710uU7 - Gew. - AEU7V.K. Nederhasselt12 - 6

Terug naar boven




Speeldag 2
9 sep 201715u4 Prov - CF.C. Bonanza St Martens-Lierde B1ste Ploeg1 - 3
9 sep 2017 2 Res - KResevenBYE 
9 sep 201710uU17 - Gew. - PK.V.V. S. Serskamp-SchellebelleU171 - 2
9 sep 201712uU12 - Gew. - RU12F.C. Mere B0 - 18
9 sep 201710uU9 - Gew. - VU9 AF.C. Smetlede B3 - 23
9 sep 201712uU9 - Gew. - ZU9 BK.F.C. Baasrode4 - 15
9 sep 201712uU8 - Gew. - TU8K.F.C. Heusden Sport A5 - 5
9 sep 201710uU7 - Gew. - AEU7S.K. Aaigem12 - 2

Terug naar boven




Speeldag 3
17 sep 201715u4 Prov - CJong Geraardsbergen1ste Ploeg1 - 6
16 sep 2017 2 Res - KResevenBYE 
16 sep 201712u15U17 - Gew. - PK. Racing Club Bambrugge BU173 - 3
16 sep 201710uU12 - Gew. - RK.V.V.E. Massemen BU124 - 0
16 sep 20179u30U9 - Gew. - VK.V.C. De Toekomst Borsbeke BU9 A12 - 6
16 sep 20179u30U9 - Gew. - ZRangers OpdorpU9 B7 - 3
16 sep 201710uU8 - Gew. - TVoorwaarts Gijzel-OosterzeleU810 - 5
16 sep 201713u30U7 - Gew. - AEK. Racing Club BambruggeU73 - 20

Terug naar boven




Speeldag 4
24 sep 201716u4 Prov - C1ste PloegRacing Strijpen2 - 2
23 sep 201715u2 Res - KRacing StrijpenReserven2 - 1
23 sep 201710uU17 - Gew. - PF.C. Juventus SchoonaardeU173 - 0
23 sep 201712uU12 - Gew. - RU12F.C. Wetteren C0 - 18
23 sep 201715uU9 - Gew. - VK.V.C. Jong Lede DU9 A24 - 2
23 sep 201712uU9 - Gew. - ZU9 BK.S.C. Wilskracht Hofstade4 - 4
23 sep 201711u30U8 - Gew. - TU8V.C. E. Houtem B8 - 8
23 sep 201710uU7 - Gew. - AEU7S.K. Munkzwalm B10 - 5

Terug naar boven




Speeldag 5
30 sep 201719u4 Prov - CStandaard Michelbeke B1ste Ploeg0 - 2
30 sep 201715u2 Res - KReservenV.C. Herzele-Ressegem A0 - 2
30 sep 201712u30U17 - Gew. - PU17K.V.C. De Toekomst Borsbeke1 - 0
30 sep 201711u30U12 - Gew. - RK.S.C. Wilskracht HofstadeU1216 - 0
29 sep 201718uU9 - Gew. - VU9 AF.C. Mere D4 - 17
30 sep 201713uU9 - Gew. - ZK. Eendracht Buggenhout CU9 B6 - 5
30 sep 201711u30U8 - Gew. - TEendracht Elene-Grotenberge CU80 - 5
30 sep 20179u30U7 - Gew. - AES.K. Munkzwalm AU73 - 10

Terug naar boven




Speeldag 6
8 okt 201715u4 Prov - C1ste PloegV.K. Jong Neigem4 - 2
7 okt 201715u2 Res - KV.K. Jong NeigemReserven2 - 4
7 okt 201715u30U17 - Gew. - PK.V.V.E. MassemenU172 - 2
7 okt 201712uU12 - Gew. - RU12K.R.C. Haaltert2 - 9
7 okt 201710uU9 - Gew. - VK.V.V. S. Serskamp-SchellebelleU9 A5 - 7
7 okt 201710uU9 - Gew. - ZU9 BK.A.V. Dendermonde1 - 18
7 okt 201711u30U8 - Gew. - TU8F.C. Smetlede1 - 13
7 okt 201710uU7 - Gew. - AEU7K.F.C. Hoger Op Kalken C13 - 3

Terug naar boven




Speeldag 7
15 okt 201715u4 Prov - CO.Z. Bavegem1ste Ploeg0 - 1
14 okt 201715u2 Res - KReservenO.Z. Bavegem4 - 1
14 okt 2017 U17 - Gew. - PU17BYE 
14 okt 20179u30U12 - Gew. - RF.C. SmetledeU127 - 0
14 okt 201712uU9 - Gew. - VU9 ASportkring Aalst2 - 22
14 okt 201711uU9 - Gew. - ZS.K. Herdersem CU9 B8 - 2
14 okt 20179u30U8 - Gew. - TK.V.C. De Toekomst Borsbeke BU86 - 5
14 okt 20179u30U7 - Gew. - AES.K. Denderhoutem BU73 - 11

Terug naar boven




Speeldag 8
22 okt 201715u4 Prov - C1ste PloegV.C. Herzele-Ressegem2 - 2
20 okt 201720u2 Res - KV.C. E. Houtem BReserven2 - 3
21 okt 201713u30U17 - Gew. - PF.C. Mere BU177 - 1
21 okt 201713uU12 - Gew. - RK.V.V. Laarne-Kalken BU127 - 0
21 okt 201710uU9 - Gew. - VU9 AS.K. Aaigem B9 - 9
21 okt 201712uU9 - Gew. - ZU9 BF.C. Kerksken C7 - 9
21 okt 201710uU8 - Gew. - TU8K.V.V.E. Massemen B7 - 5
21 okt 201711uU7 - Gew. - AEV.K. NederhasseltU74 - 18

Terug naar boven




Speeldag 9
29 okt 201715u4 Prov - CS.K. Aaigem1ste Ploeg4 - 1
28 okt 201715u2 Res - KReservenS.K. Aaigem2 - 0
28 okt 201712u30U17 - Gew. - PU17K.V.V. S. Serskamp-Schellebelle1 - 3
28 okt 201712u30U12 - Gew. - RF.C. Mere BU126 - 1
28 okt 201713u30U9 - Gew. - VF.C. Smetlede BU9 A24 - 3
28 okt 201710uU9 - Gew. - ZK.F.C. BaasrodeU9 B7 - 7
28 okt 20179u30U8 - Gew. - TK.F.C. Heusden Sport AU84 - 5
28 okt 201714uU7 - Gew. - AES.K. AaigemU78 - 7

Terug naar boven




Speeldag 10
5 nov 201714u304 Prov - C1ste PloegRapide Santos Club Ophasselt4 - 2
4 nov 201714u302 Res - KRapide Santos Club Ophasselt AReserven3 - 4
4 nov 201714u30U17 - Gew. - PU17K. Racing Club Bambrugge B2 - 5
4 nov 201712uU12 - Gew. - RU12K.V.V.E. Massemen B1 - 2
4 nov 201710uU9 - Gew. - VU9 AK.V.C. De Toekomst Borsbeke B2 - 13
4 nov 201712uU9 - Gew. - ZU9 BRangers Opdorp14 - 10
4 nov 201712uU8 - Gew. - TU8Voorwaarts Gijzel-Oosterzele9 - 4
4 nov 201710uU7 - Gew. - AEU7K. Racing Club Bambrugge16 - 2

Terug naar boven




Speeldag 11
12 nov 201714u304 Prov - CS.V. Everbeek1ste Ploeg1 - 1
11 nov 201714u302 Res - KReservenS.V. Everbeek3 - 0
11 nov 201712uU17 - Gew. - PU17F.C. Juventus Schoonaarde0 - 3
11 nov 201711uU12 - Gew. - RF.C. Wetteren CU128 - 0
11 nov 201710uU9 - Gew. - VU9 AK.V.C. Jong Lede D1 - 15
11 nov 201713u30U9 - Gew. - ZK.S.C. Wilskracht HofstadeU9 B1 - 15
9 dec 201710uU8 - Gew. - TV.C. E. Houtem BU84 - 8
11 nov 20179u30U7 - Gew. - AES.K. Munkzwalm BU74 - 13

Terug naar boven




Speeldag 12
19 nov 201714u304 Prov - C1ste PloegF.C. Zegelsem1 - 1
18 nov 201714u302 Res - KF.C. ZegelsemReserven0 - 1
18 nov 201711u15U17 - Gew. - PK.V.C. De Toekomst BorsbekeU174 - 0
18 nov 201711u30U12 - Gew. - RU12K.S.C. Wilskracht Hofstade2 - 7
18 nov 201713u30U9 - Gew. - VF.C. Mere DU9 A15 - 5
18 nov 201712uU9 - Gew. - ZU9 BK. Eendracht Buggenhout C5 - 0
18 nov 201711u30U8 - Gew. - TU8Eendracht Elene-Grotenberge C5 - 0
19 nov 201711uU7 - Gew. - AEU7S.K. Munkzwalm A5 - 0 FF

Terug naar boven




Speeldag 13
26 nov 201714u304 Prov - CS.V. Sint-Antelinks1ste Ploeg1 - 0
25 nov 201714u302 Res - KReservenS.V. Sint-Antelinks A1 - 1
25 nov 201712uU17 - Gew. - PU17K.V.V.E. Massemen0 - 3
25 nov 201711u30U12 - Gew. - RK.R.C. HaaltertU124 - 1
25 nov 201710uU9 - Gew. - VU9 AK.V.V. S. Serskamp-Schellebelle7 - 8
25 nov 20179u30U9 - Gew. - ZK.A.V. DendermondeU9 B9 - 6
25 nov 201713uU8 - Gew. - TF.C. SmetledeU811 - 2
25 nov 201711u30U7 - Gew. - AEK.F.C. Hoger Op Kalken CU74 - 27

Terug naar boven




Speeldag 14 - Algemene Afgelasting van 1 tot en met 3 december 2017 (Res+Jeugd)
11 feb 201815u4 Prov - C1ste PloegE.C. Oudenhove B2 - 1 (afgelast op 3 dec 2017)
10 feb 201815u2 Res - KS.K. OpbrakelReservenafgelast
2 dec 2017 U17 - Gew. - PU17BYE 
2 dec 201712uU12 - Gew. - RU12F.C. Smetlede... - ...
2 dec 201712u30U9 - Gew. - VSportkring AalstU9 A... - ...
2 dec 201712uU9 - Gew. - ZU9 BS.K. Herdersem C... - ...
2 dec 201711u30U8 - Gew. - TU8K.V.C. De Toekomst Borsbeke B... - ...
2 dec 201710uU7 - Gew. - AEU7S.K. Denderhoutem B... - ...

Terug naar boven




Speeldag 15
9 dec 201719u304 Prov - CWilskracht Idegem1ste Ploeg0 - 1
9 dec 201714u302 Res - KReservenWilskracht Idegem3 - 1
9 dec 201710uOWF.C KerkskenU9 A11 - 3
9 dec 201710uOWF.C KerkskenU9 B8 - 2

Terug naar boven




Speeldag 16
17 dec 201714u304 Prov - CS.K. Opbrakel1ste Ploeg1 - 0
16 dec 201714u302 Res - KReservenK.V. Eendracht Winnik B10 - 0

Terug naar boven




Speeldag 17
7 jan 201814u304 Prov - C1ste PloegF.C. Bonanza St Martens-Lierde B3 - 1
6 jan 2018 2 Res - KResevenBYE 
6 jan 201810uOWU9 AK. Eendracht Buggenhout3 - 5

Terug naar boven




Speeldag 18
14 jan 201814u304 Prov - C1ste PloegJong Geraardsbergen17 - 1
13 jan 2018 2 Res - KResevenBYE 
13 jan 201812u30U17 - Gew./2- PU17K.S.V. Geraardsbergen6 - 0
13 jan 20189u30U12 - Gew./2- TStandaard MichelbekeU124 - 0
13 jan 201814uU9 - Gew./2- SS.K. AaigemU9 A10 - 6
13 jan 201810uU9 - Gew./2- ZU9 BF.C. Tenstar Melle RB1 - 8
13 jan 201811u15U8 - Gew./2- RK.F.C. Heusden Sport BU8 A9 - 4
13 jan 2018 U8 - Gew./2- YU8 BBYE 
13 jan 20189u30U7 - Gew./2- ADK.V.V. Windeke BU74 - 14

Terug naar boven




Speeldag 19
21 jan 201815u4 Prov - CRacing Strijpen1ste Ploeg0 - 4
20 jan 201815u2 Res - KReservenRacing Strijpen1 - 0 (stopgezet 86')
20 jan 201815uU17 - Gew./2- PK.V.V. WindekeU175 - 0
20 jan 201812uU12 - Gew./2- TU12V.V. St-Maria-Horebeke1 - 5
20 jan 20189u30U9 - Gew./2- SF.C. Kerksken CU9 A13 - 11
20 jan 201811u30U9 - Gew./2- ZEendracht Elene-Grotenberge CU9 B12 - 1
20 jan 201811u30U8 - Gew./2- RU8 AF.C. Destelbergen B2 - 16
20 jan 201810uU8 - Gew./2- YU8 BK.V.C. De Toekomst Borsbeke C8 - 5
20 jan 201811u30U7 - Gew./2- ADU7K.V.C. De Toekomst Borsbeke A8 - 8

Terug naar boven




Speeldag 20
28 jan 201815u4 Prov - C1ste PloegStandaard Michelbeke B1 - 1
27 jan 201815u2 Res - KV.C. Herzele-Ressegem AReserven2 - 1
27 jan 201812u30U17 - Gew./2- PU17K. Racing Club Bambrugge B0 - 0
27 jan 201815uU12 - Gew./2- TK. Racing Club BambruggeU125 - 0
27 jan 201810uU9 - Gew./2- SU9 AK. Racing Club Bambrugge21 - 1
27 jan 201810uU9 - Gew./2- ZU9 BVoorwaarts Gijzel-Oosterzele6 - 10
27 jan 201813uU8 - Gew./2- RK.V. Cercle Melle BU8 A13 - 2
27 jan 201811u15U8 - Gew./2- YV.C. E. Houtem BU8 B7 - 13
27 jan 20189u30U7 - Gew./2- ADV.C. E. HoutemU712 - 5

Terug naar boven




Speeldag 21
4 feb 201815u4 Prov - CV.K. Jong Neigem1ste Ploeg1 - 1
3 feb 201815u2 Res - KReservenV.K. Jong Neigem3 - 1
3 feb 201812u30U17 - Gew./2- PU17Eendracht Elene-Grotenberge B3 - 4
3 feb 2018 U12 - Gew./2- TU12BYE 
3 feb 20189u45U9 - Gew./2- SV.K. NederhasseltU9 Aafgelast
3 feb 201811u30U9 - Gew./2- ZK.V. Cercle Melle CU9 Bafgelast
3 feb 201810u30U8 - Gew./2- RU8 AF.C. Juventus Schoonaarde B4 - 13
3 feb 20189uU8 - Gew./2- YU8 BS.K. Aaigem8 - 8
3 feb 201810u30U7 - Gew./2- ADU7S.K. Munkzwalm B3 - 16

Terug naar boven




Speeldag 22
18 feb 201815u4 Prov - C1ste PloegO.Z. Bavegem2 - 1
17 feb 201815u2 Res - KO.Z. BavegemReserven3 - 4
4 apr 201818u15U17 - Gew./2- PF.C. Bonanza St Martens-LierdeU173 - 1
17 feb 201812uU12 - Gew./2- TU12E.C. Oudenhove B0 - 9
17 feb 201810uU9 - Gew./2- SU9 AF.C. Mere D7 - 15
17 feb 201810uU9 - Gew./2- ZU9 BK.V.V. Laarne-Kalken C0 - 6
17 feb 20189u30U8 - Gew./2- RF.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde AU8 A11 - 2
17 feb 201813u45U8 - Gew./2- YVoorwaarts Gijzel-OosterzeleU8 B3 - 13
17 feb 201811u30U7 - Gew./2- ADK.V.V.E. Massemen AU78 - 10

Terug naar boven




Speeldag 23
25 feb 201815u4 Prov - CV.C. Herzele-Ressegem1ste Ploeg3 - 0
24 feb 201815u2 Res - KReservenV.C. E. Houtem B0 - 0
24 feb 201812u30U17 - Gew./2- PU17Wilskracht Idegem R6 - 0
24 feb 20189u45U12 - Gew./2- TF.C. Bonanza St Martens-LierdeU120 - 0
24 feb 20189u30U9 - Gew./2- SK.V.C. De Toekomst Borsbeke BU9 A11 - 5
24 feb 20189uU9 - Gew./2- ZU9 BK.V.V.E. Massemen3 - 16
24 feb 201810u30U8 - Gew./2- RU8 AK.V.V. S. Serskamp-Schellebelle9 - 7
24 feb 20189uU8 - Gew./2- YU8 BK.V.V. Balegem15 - 3
24 feb 201810u30U7 - Gew./2- ADU7Eendracht Elene-Grotenberge B2 - 7

Terug naar boven




Speeldag 24
4 mrt 201815u4 Prov - C1ste PloegS.K. Aaigem3 - 1
3 mrt 201815u2 Res - KS.K. AaigemReservenafgelast
3 mrt 201813uU17 - Gew./2- PK.V.C. De Toekomst BorsbekeU170 - 2
3 mrt 201812uU12 - Gew./2- TU12K.V.C. De Toekomst Borsbeke Bafgelast
3 mrt 201810uU9 - Gew./2- SU9 AS.K. Denderhoutem Bafgelast
3 mrt 20189u30U9 - Gew./2- ZK.V.V. Windeke BU9 Bafgelast
3 mrt 20189u15U8 - Gew./2- RK.F.C. Merelbeke CU8 Aafgelast
3 mrt 201811u30U8 - Gew./2- YK.V.V.E. Massemen BU8 Bafgelast
4 mrt 201810uU7 - Gew./2- ADK.S.V. Sottegem BU715 - 3

Terug naar boven




Speeldag 25
11 mrt 201815u4 Prov - CRapide Santos Club Ophasselt1ste Ploeg5 - 5
10 mrt 201815u2 Res - KReservenRapide Santos Club Ophasselt A5 - 0 FF
10 mrt 201812uU17 - Gew./2- PK.S.V. Geraardsbergen RU172 - 5
10 mrt 201812uU12 - Gew./2- TU12Standaard Michelbeke3 - 3
10 mrt 201810uU9 - Gew./2- SU9 AS.K. Aaigem3 - 10
10 mrt 201810u30U9 - Gew./2- ZF.C. Tenstar Melle RBU9 B7 - 2
10 mrt 201811u30U8 - Gew./2- RU8 AK.F.C. Heusden Sport B10 - 5
11 mrt 2018 U8 - Gew./2- YU8 BBYE 
10 mrt 201811u30U7 - Gew./2- ADU7K.V.V. Windeke B10 - 6

Terug naar boven




Speeldag 26
18 mrt 201815u4 Prov - C1ste PloegS.V. Everbeek5 - 2
17 mrt 201814u302 Res - KS.V. EverbeekReserven1 - 3
25 apr 201818u30U17 - Gew./2- PU17K.V.V. Windeke0 - 4 (afgelast op 17 mrt 2018)
17 mrt 201810uU12 - Gew./2- TV.V. St-Maria-HorebekeU123 - 2
17 mrt 201810uU9 - Gew./2- SU9 AF.C. Kerksken C7 - 4
17 mrt 201810uU9 - Gew./2- ZU9 BEendracht Elene-Grotenberge C9 - 7
17 mrt 201812u30U8 - Gew./2- RF.C. Destelbergen BU8 A7 - 2
17 mrt 201811uU8 - Gew./2- YK.V.C. De Toekomst Borsbeke CU8 B4 - 5
17 mrt 201811uU7 - Gew./2- ADK.V.C. De Toekomst Borsbeke AU75 - 6

Terug naar boven




Speeldag 27
25 mrt 201815u4 Prov - CF.C. Zegelsem1ste Ploeg1 - 3
24 mrt 201815u2 Res - KReservenF.C. Zegelsem5 - 0 FF
24 mrt 201812u45U17 - Gew./2- PK. Racing Club Bambrugge BU175 - 0
24 mrt 201812uU12 - Gew./2- TU12K. Racing Club Bambrugge1 - 8
24 mrt 201815uU9 - Gew./2- SK. Racing Club BambruggeU9 A4 - 11
24 mrt 201810uU9 - Gew./2- ZVoorwaarts Gijzel-OosterzeleU9 B12 - 2
24 mrt 201811u30U8 - Gew./2- RU8 AK.V. Cercle Melle B1 - 11
24 mrt 201810uU8 - Gew./2- YU8 BV.C. E. Houtem B13 - 3
24 mrt 201811u30U7 - Gew./2- ADU7V.C. E. Houtem1 - 18
7 apr 201816u30U17 - Gew./2- PEendracht Elene-Grotenberge BU175 - 1
7 apr 2018 U12 - Gew./2- TU12BYE 
7 apr 201810uU9 - Gew./2- SU9 AV.K. Nederhasselt4 - 17
7 apr 201810uU9 - Gew./2- ZU9 BK.V. Cercle Melle C0 - 21
7 apr 201811uU8 - Gew./2- RF.C. Juventus Schoonaarde BU8 A19 - 2
7 apr 201814uU8 - Gew./2- YS.K. AaigemU8 B11 - 6
7 apr 20189u30U7 - Gew./2- ADS.K. Munkzwalm BU710 - 9

Terug naar boven




Speeldag 28
15 apr 201815u4 Prov - C1ste PloegS.V. Sint-Antelinks1 - 3
18 apr 201818u45BW (DS) 1/2 finale1ste PloegF.C. Velzeke3 - 3 (pen 4 - 3)
14 apr 201815u2 Res - KS.V. Sint-Antelinks AReserven0 - 3
14 apr 201814uU17 - Gew./2- PU17F.C. Bonanza St Martens-Lierde5 - 0 FF
14 apr 201811u30U12 - Gew./2- TE.C. Oudenhove BU125 - 2
14 apr 201813u30U9 - Gew./2- SF.C. Mere DU9 A13 - 10
14 apr 201810uU9 - Gew./2- ZK.V.V. Laarne-Kalken CU9 B10 - 2
14 apr 201811u30U8 - Gew./2- RU8 AF.C. Dynamo Klein-Gent Beervelde A4 - 14
14 apr 201810uU8 - Gew./2- YU8 BVoorwaarts Gijzel-Oosterzele13 - 5
14 apr 201811u30U7 - Gew./2- ADU7K.V.V.E. Massemen A5 - 5

Terug naar boven




Speeldag 29
22 apr 201815u4 Prov - CE.C. Oudenhove B1ste Ploeg0 - 4
21 apr 201815u2 Res - KReservenS.K. Opbrakel1 - 2
21 apr 201815uU17 - Gew./2- PWilskracht Idegem RU171 - 5
21 apr 201810uU12 - Gew./2- TU12F.C. Bonanza St Martens-Lierde0 - 5
21 apr 201810uU9 - Gew./2- SU9 AK.V.C. De Toekomst Borsbeke B13 - 17
21 apr 201813uU9 - Gew./2- ZK.V.V.E. MassemenU9 B16 - 1
21 apr 201810uU8 - Gew./2- RK.V.V. S. Serskamp-SchellebelleU8 A5 - 14
21 apr 201812u30U8 - Gew./2- YK.V.V. BalegemU8 B5 - 0 FF
21 apr 201811u30U7 - Gew./2- ADEendracht Elene-Grotenberge BU76 - 10

Terug naar boven




Speeldag 30
29 apr 201815u4 Prov - C1ste PloegWilskracht Idegem2 - 1
4 mei 201819uBW (DS) finaleK.V.C. Eendracht Nieuwerkerken1ste Ploeg5 - 4
6 mei 201815uERV.K. Jong Neigem1ste Ploeg1 - 2
10 mei 201815uER1ste PloegE. St-Anna Bottelare1 - 2
28 apr 201815u2 Res - KWilskracht IdegemReserven0 - 0
28 apr 201814uU17 - Gew./2- PU17K.V.C. De Toekomst Borsbeke7 - 1
28 apr 201811uU12 - Gew./2- TK.V.C. De Toekomst Borsbeke BU122 - 5
28 apr 201811uU9 - Gew./2- SS.K. Denderhoutem BU9 A17 - 2
28 apr 201810uU9 - Gew./2- ZU9 BK.V.V. Windeke B2 - 12
28 apr 201811u30U8 - Gew./2- RU8 AK.F.C. Merelbeke C5 - 19
28 apr 201810uU8 - Gew./2- YU8 BK.V.V.E. Massemen B23 - 1
28 apr 201811u30U7 - Gew./2- ADU7K.S.V. Sottegem B1 - 25

Terug naar boven